Marble Car Rental
+90 216 684 05 00
+90 537 039 21 00

HAKKIMIZDA

Marble Car Rental olarak uzun yıllardır İstanbul'da araç kiralama hizmetleri vermekteyiz. Marble Car Rental'de tatil, iş görüşmesi veya özel seyahatlerinizde ihtiyacınıza uygun aracı kısa veya uzun dönem olarak kirayalabilirsiniz. Çeşitli araç seçeneklerimiz ve ekonomik fiyatlarımızla ister kısa dönem isterseniz de uzun dönem kiralamalarınızda sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız. 

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanında bulunan firmamız, ihtiyacınıza yönelik dizel, benzinli, manuel veya otomatik seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı en kısa sürede karşılamaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan Hatchback, Sedan, Cabrio ve Minibüs seçeneklerimiz ile ihtiyacınıza en uygun aracı seçmenizde sizlere destek olmaktayız. 

Sizin de günlük, haftalık veya aylık dönemlerde araç kiralamasına ihtiyacınız varsa İletişim sayfamızda yer alan bilgilerden ve iletişim formundan bizlere ulaşabilirsiniz.

  Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller marblecarrental.comsitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2018 - Sayaç : 82